A+ A A-

Mihaela Ungureanu

mihaela

Mihaela Ungureanu este avocat la Centrul Regional JGV Bacău și s-a alăturat echipei noastre în a doua jumătate a anului 2017. Mihaela reprezintă familiile persoanelor implicate în accidente rutiere, oferindu-le asistență juridică în cauze penale și civile.

Cariera în domeniu a început cu ocuparea postului de consilier juridic în cadrul departamentului juridic al unei companii romane. Cunoștiințele dobândite, abilitatile de comunicare si relationare, pasiunea și ambitia au ajutat-o pe Mihaela ca în scurt timp să avanseze în carieră.

Specializarea in obtinerea daunelor civile din accidente rutiere grave, pe langa experienta profesionala acumulata in 11 ani de avocatura si cunostintele de legislatie rutiera obtinute in urma exercitarii activitatii de profesor de legislatie rutiera, reprezinta un avantaj in acest domeniu.

Mihaela Ungureanu a absolvit cursurile Universității Transilvania din Brasov – Facultatea de Drept. Este membră a Baroului Bacău din decembrie 2007 si avocat definitiv din martie 2010.

Echipa noastra de avocati

Limite despagubiri RCA

Google Visualization API Sample

 

Statistici Accidente Rutiere

  • 2016
  • 2015
  • 2014
  • 2013
  • 2012
  • 2011
  • 2010

Statistici accidente 2016

 
 
 
 

Statistici accidente 2015

 
 
 
 

Statistici accidente 2010

 
 
 
 

Statistici accidente 2013

 
 
 
 

Statistici accidente 2012

 
 
 
 

Statistici accidente 2011

 
 
 
 

Statistici accidente 2011